MojAndroid

Internetový videoarchív Českej televízie na dosah ruky prináša aplikácia iVysílání, ktorá je od dnešného dňa dostupná online na Android Markete. Tá je pre Apple produkty dostupná už niekoľko mesiacov a tak bolo už na čase aj pre najpopulárnejší OS pre mobily, Android. Internetový videoarchív obsahuje záznamy seriálov a relácií českých televízií ČT1, ČT2, ČT4 a ČT24 za uplynulých sedem rokov – po sčítaní ich dĺžky by sme dostali video s dĺžkou viac ako 4 roky.

Aplikácia iVysílaní je  jednoduchá a prehľadná. Na výber máte niekoľko možnosti usporiadania videí a to buď podľa relácií roztriedených do kategórií alebo podľa dátumu. Usporiadať ich môžete aj podľa ich populárnosti v danom dni alebo týždni. Možností je viacero. Aplikáciu sme vyskúšali na telefóne HTC Desire so stabilným WiFi pripojením, no žiaľ pri jej testovaní sme sa potýkali s častými problémami ako zamŕzanie, pomalé načítavanie videa alebo nefunkčný posuvník. Aké máte vy skúsenosti s používaním tejto aplikácie?

iVysílání České televize
Motion Media
Verzia 1.0 (13. 9. 2011)
Veľkosť 1,0 MB
2.1+

Zadarmo

Zdroj: ceskatelevize.cz

13.9.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+