MojAndroid

V rámci osláv naších 7. narodenín sme si pre vás v spolupráci so spoločnosťou iRobot Slovensko pripravili aj súťaž o dvoch robotických pomocníkov do domácnosti. Ak chcete niektorý z nich vyhrať, pozorne čítajte nasledovné riadky.

Odfoťte sa pri upratovaní a vyhrajte!

Je to veľmi jednoduché. Stačí, ak sa kreatívne odfotíte pri tom, ako vysávate alebo pracujete s mopom u vás doma a fotografiu potom nahráte k nám na web Fotománie. Fotografiu môžete nahrať hneď po registrácii, pričom pri jej nahrávaní je dôležité, aby ste zo zoznamu kategórií vybrali iRobot Braava Jet mopovanie alebo iRobot Roomba vysávač, podľa toho, akú činnosť na zábere vykonávate.

V každej kategórii vyžrebujeme na obľúbenej akcii Orange Android Roadshow, už 20. mája v Bratislave jedného víťaza zariadení iRobot Roomba 966 a iRobot Braava Jet 240.

Náš tip
Ako sa registrovať a nahrať fotografiu na Fotománii | NÁVOD

iRobot Roomba 966 a Braava Jet 240

iRobot je svetovým lídrom vo výrobe robotov do domácnosti. Celosvetovo predala spoločnosť už 15 miliónov robotov po celom svete, z toho za rok 2016 viac ako 10-tisíc u nás na Slovensku. Od začiatku distribúcie na slovenský trh už vyše 55 000 robotov. Vo svojom portfóliu má tiež viac ako 1 000 vlastných patentov.

iRobot Roomba 966

iRobot má vo svojom portfóliu niekoľko modelov robotických vysávačov Roomba, a to konkrétne od série 600 až po najvyššiu sériu 900. Každá zo série ponúka používateľovi iný komfort vysávania a odlišuje sa svojou cenou, výbavou a funkciami.  Lacnejší model s označením Roomba 966 má podobné funkcie ako Roomba 980, dokonca mu nechýba ani možnosť ovládania cez WiFi a internet. Okrem robotických vysávačov má ako jediná značka na trhu v ponuke aj robotické mopy. Na tento účel je určený novinka iRobot Braava Jet 240 – teda robotický mop. Obidve zariadenia sme testovali aj u nás v redakcii a viac sa o nich dočítate v našich recenziách.

Náš tip
iRobot Roomba 966: Robot, ktorý za vás povysáva | TEST
Náš tip
iRobot Braava Jet 240: Pomocník do domácnosti | TEST
iRobot Braava Jet 240

 

10.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+