MojAndroid

Jedna z najväčších technologických spoločností Apple predstavila nedávno novú generáciu svojho smartfónu iPhone 5S a odľahčenú farebnú verziu iPhone 5C. Apple tak splnil svoju časť a teraz čaká, kým sa horliví fanúšikovia nahrnú do obchodov a získajú to najlepšie čo značka ponúka. Hoci spustenie predaja potrvá ešte niekoľko dní, niektorí z nich sa už postavili do radu pri kamenných predajniach Apple Store. Zatiaľ čo v Amerike je ich mnoho, v Tokiu tvorí rad len jednotlivec.

iPhone 5S rady ludi

Nové iPhony budú v predajniach dostupné 20. septembra, pričom mediálna udalosť na ktorej boli predstavené prebehla 10. septembra. Správy o Američanoch stojacich pred obchodmi však pochádzajú z obdobia ešte pred predstavením. Títo ľudia pritom ešte netušili, kedy bude stanovený začiatok predaja. Niekoľko dňové vystávanie je spojené s bojom s poveternostnými podmienkami a ako to výborne vystihol portál PhoneArena, s “volaním prírody”.

V Tokiu nie je situácia až taká, ako v Amerike. Pred oficiálnym obchodom spoločnosti Apple sa postavil len 44 ročný japonský podnikateľ menom Tetsuya Tamura, ktorý plánuje vymeniť svoj starší iPhone 4. Na svojom “miestečku” si rozložil stoličku, dáždniky chladiaci box a stolík, na ktorom má umiestnený svoj iPad. Je však takéto 10-dňové čakanie hodné toho, že bude jedným z prvých v krajine, ktorý bude vlastniť nový iPhone 5S ?

iPhone 5S

Zdroj: phonearena

13.9.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+