MojAndroid

Služba Instagram síce spočiatku nebola ochotná umožňovať výraznejšie nechať zdieľať a už vôbec nie sťahovať multimediálne príspevky používateľov, ale časy sa menia. Podľa portálu Neowin teraz dokonca konečne umožnila sťahovať Reels videá, ktoré sú často aj populárnejšie než bežné príspevky,.

Ako stiahnuť Reels videá v službe Instagram?

Ak chcete stiahnuť Reels video na službe Instagram, tak jednoducho kliknete na tlačidlo Zdieľať. Objaví sa vám niekoľko možností vrátane možnosti Stiahnuť v spodnej časti panelu. Následne ju stačí vybrať. Stiahnuté Reels videá nájdete v priečinku fotoaparátu alebo v galérii smartfónu. Reels videá, ktoré si stiahnete z verejného účtu, budú mať vo videu vodoznak tvorcu na Instagrame.

Instagram
Sťahovanie Reels videí | Zdroj: neowin.net

Samozrejme majú používatelia možnosť zabrániť iným ľuďom sťahovať ich Reels videá. V takom prípade môžete ich Reels videá iba uložiť do svojich zbierok. Funkcia, ktorá umožňuje tvorcom vypnúť funkciu sťahovania pre ich účet, je dostupná aj na konkurenčnej platforme TikTok.  Práve tou sa Instagram často a aj v tomto prípade inšpiruje. Instagram je pritom v posledných týždňoch veľmi aktívny v pridávaní nových funkcií.

Umožnil svojim používateľom zdieľať Reels videá a príspevky so zoznamom blízkych priateľov, testuje tiež možnosť vypnúť stav Videný a ponúka nové bonusy pre autorov. Instagram tiež konečne umožnil používateľom odstrániť svoj Threads profil bez toho, aby si tým odstránili aj Instagram účet. A samozrejme ponúka používateľom v Európe platené mesačné predplatné bez reklám.

The app was not found in the store. :-(
Náš tip
Ako neinštalovať aplikácie, súťaž, revolučný fotoaparát a aktualizácie na Android 14 | Prehľad týždňa

 

 

26.11.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+