MojAndroid

Veľmi obľúbenou súčasťou aplikácie Instagram sú aj časovo obmedzené príbehy, ľudovo nazývané “Insta-Stories.” Denne túto službu využije približne 250 miliónov používateľov (pre porovnanie v marci bol prekonaný počet 200 000 používateľov denne). Príbehy však boli obmedzené na mobilnú aplikáciu Instagram. Teraz prichádza zmena a vy si môžete pozrieť príbehy aj prostredníctvom mobilnej webovej stránky instagram.com. Desktop verzia zatiaľ túto vychytávku nebude ponúkať.

Instagram rozširuje obľúbenú funkciu

Náš tip
Instagram prináša možnosť odpovedať na príbehy fotkami alebo videom

V rámci mobilnej stránky však ide stále len o prehliadanie týchto príbehov. Vo vrchnej časti obrazovky nájdete známe kruhové náhľady. Po kliknutí naň môžete daný príbeh zobraziť a šípkami sa posúvať ďalej doprava alebo späť doľava. Pridávanie nových príbehov však ostáva stále v réžii mobilnej aplikácie Instagram.

Pridávanie nových príbehov prostredníctvom mobilnej webstránky príde ako aktualizovaná funkcionalita pravdepodobne v najbližších mesiacoch. Na druhej strane zobrazenie príbehov vo webovej verzii bude dostupné postupne už počas nasledujúcich týždňov.

Náš tip
Instagram prináša možnosť vytvárať zoznamy „obľúbených“ používateľov

Zobrazujú sa vám príbehy aj v rámci mobilnej verzie Instagramu? Sledujete často príbehy vašich priateľov? Pridávate príbehy na Instagram? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: androidpolice

2.9.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+