MojAndroid

Populárna sociálna sieť Instagram prináša ďalšiu novinku v podobe sekcie “Favorites.” Ide o zoznamy vašich obľúbených sledovateľov, ktorí uvidia príspevky určené len pre nich. Nová funkcionalita prináša možnosť pridávať príspevky pre uzavretú komunitu ľudí, rovnako tak istým spôsobom odbúrava potrebu vytvárania a udržiavania súkromných Instagram účtov.

Náš tip
Instagram ponúka možnosť uložiť live video na 24 hodín do príbehov

Ak budete chcieť pridať príspevok alebo príbeh, môžete si zvoliť možnosť zdieľania len pre obľúbených sledovateľov. Používatelia vo vašom zozname “obľúbených” uvidia príspevok so špeciálnym zeleným odznakom. K dispozícii je tiež nová karta so zoznamom pridaných príspevkov pre vašich obľúbených sledovateľov. Týmto spôsobom môžu ľudia vo vašej skupine vidieť predchádzajúce príspevky. Pre používateľov mimo zoznamu obľúbených sa táto karta zobrazí prázdna.

Nechýba pridanie a odstránenie používateľov do zoznamu obľúbených sledovateľov. Používatelia nebudú upozornení na pridanie do tohto zoznamu či naopak odstránenie a tak jediným poznávacím znakom ostáva zobrazenie špeciálneho zeleného odznaku v príspevkoch pre obľúbených sledovateľov.

Náš tip
Instagram prináša novú porciu funkcií zo Snapchatu. Pripravte sa na 3D filtre!

Novú funkcionalitu aplikácie Instagram zatiaľ testuje obmedzené množstvo vybraných používateľov. V rámci aktualizácie by sa táto funkcionalita mala dostať do aplikácie Instagram pre všetkých používateľov už v najbližších mesiacoch.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: androidandme

26.6.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+