MojAndroid

Mysleli ste si, že Instagram sa už nemôže viac podobať na Snapchat? Nová aktualizácia zmení váš názor. V tej totiž Instagram prináša možnosť odpovedať na príbehy iných používateľov zaslaním fotografie alebo videa. Výsledkom môže byť aj dlhšia komunikácia iba pomocou fotografií a videí, čo bola kedysi výsostná funkcia siete Snapchat.

Nie každá okopírovaná funkcia je na škodu

Aby sme ale neboli iba takí kritickí, musíme poznamenať, že táto funkcia nám skutočne chýbala. Niekoľkokrát sme sa pristihli pri tom, že sme videli fotografiu alebo video v príbehu, ktorý dokumentoval nejakú zaujímavú činnosť a my sme na to chceli odpovedať fotografiou tej činnosti, ktorú sme práve robili my. Teraz to už bude možné.

Stačí, keď si otvoríte akýkoľvek príbeh a vedľa textového poľa sa objaví malá ikonka fotoaparátu. Po kliknutí na ňu môžete následne odpovedať na príbeh fotografiou alebo videom tak, ako ste zvyknutí v samotnom príbehu. Môžete poslať klasickú fotografiu, pridať k nej nálepky či text, môžete natočiť Boomerang alebo aj dlhšie video, ako keby šlo o klasický príbeh.

Novinku by ste mali mať už aj vy

Nová funkcia je dostupná vo verzii aplikácie 10.29. My ju už máme dostupnú v obchode Play a jej dostupnosť môžete skontrolovať aj prostredníctvom nášho widgetu nižšie. Ak ju tam ale neuvidíte a ste netrpezliví, môžete použiť aj odkaz na stiahnutie APK súboru, ktorý vám aktualizáciu nainštaluje.

Instagram v10.29 APK – Odkaz na stiahnutie

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Instagram via Android Police

7.7.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+