MojAndroid

Instagram. Fenomén dnešnej doby nadchol milióny používateľov po celom svete. Nejeden má však na tejto sociálnej sieti vytvorených niekoľko účtov. Ak sa ale chceli zo súkromného Instagramu prepnúť napríklad na firemný účet, museli sa z aplikácie odhlásiť. Zdá sa však, že neustálemu odhlasovaniu a prihlasovaniu by mal byť koniec.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Vývojári aplikácie totiž vypočuli používateľov Instagramu a povolili možnosť súčasného prihlásenia pomocou viacerých účtov. To znamená, že po novom sa už z firemného Instagramu nebudete musieť odhlásiť, ale jednoducho sa pomocou niekoľkých kliknutí prepnúť. Spoločnosť zatiaľ novú funkciu nesprístupnilo všetkým používateľom, namiesto toho ju aktivuje postupne vo fázach. Niektorí používatelia hlásia, že podpora viacerých účtov by mala byť dostupná od verzie 7.12.0 (môžete stiahnuť tu). Tu sme otestovali aj my, no funkciu sme zatiaľ v aplikácií neobdržali.

Nezabudnite sledovať Instagram MôjAndroid.sk

ap_resize

Zdroj: Androidandme

28.11.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+