MojAndroid

V Indii mali hráči mobilných hier v poslednej dobe veľkú smolu. Najznámejšie battle royale hry PUBG a BGMI blokuje indická vláda, a to kvôli napojeniu na Čínu. Aj keby bolo BGMI znovu sprístupnené, nie je isté, že ho vláda znova neskôr nezablokuje. Aj preto prichádza novinka, Indus Battle Royale, informuje Gizmochina.

Veľkú dieru na trhu sa rozhodli zaplátať indický vývojári. Indický trh je obrovský, predsa len ide o druhú najľudnatejšiu krajinu sveta. Množstvo hráčov sa snažilo nájsť spôsoby, akými obísť zákazy, aby si mohli užiť chvíľku zábavy. To už za chvíľu môže byť minulosťou.

Indus Battle Royale | Zdroj: Indus
Indus Battle Royale | Zdroj: Indus

Nová hra s názvom Indus Battle Royale je už takmer na svete a momentálne otvára prvé pred-registrácie pre hráčov. Prvýkrát ju predstavili v auguste 2022 na Times Square, kde po zobrazení reklamy vzbudila veľký záujem verejnosti. Ako prvý sa k hre dostanú používatelia s Android zariadeniami, no len o niečo neskôr sa plánuje aj iOS verzia.

Za celým vývojom a marketingom hry stojí spoločnosť SuperGaming, ktorá prostredníctvom Youtube videa ukázala záujemcom prvé zábery z gameplayu. Trailer nám ukazuje, čo môžeme od hry očakávať. Hra je v Alfa-verzii, stále sa tak pracuje na jej úpravách a trailer nepredstavuje finálnu podobu hry.

Indus Battle Royale sa bude odohrávať v indickej budúcnosti

Prostredie hry je založené na vízii indo-futurizmu, čo znamená že hra sa odohráva v indickej oblasti v ďalekej budúcnosti. Hlavným hrdinom je žoldnier, pracujúci pre intergalaktický syndikát COVEN, ktorý sa snaží získať vzácne Cosmium.

Indus Battle Royale | Zdroj: Indus
Indus Battle Royale | Zdroj: Gizmochina

Celá hra sa až veľmi podobá populárnej hre Apex Legends, ktorá sa stále teší veľkej obľube po celom svete. Hrateľnosť vyzerá plynulo, mapy prepracovane, a tiež bez zbytočných rušivých efektov. V traileri nevidíme vôbec zobrazenie zdravia, či iné ukazovatele, a preto môžeme len čakať či vôbec ich nájdeme vo finálnej verzii hry.

Náš tip
EÚ myslí dopredu. 5G sieť sa ešte len rozrastá, no pracuje sa už na 6G
28.1.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+