MojAndroid

Informácie o Android telefóne HTC Vigor prenikajú na verejnosť už nejaký čas. Teraz sa na internete objavila fotografia, podľa ktorej by Vigor mal prísť do predaja u mobilného operátora Verizon pod názvom Incredible HD a odhalené boli aj jeho technické parametre. Ak môžeme snímke skutočne veriť, potom by Incredible HD mal byť prvým telefónom na trhu, ktorý bude vybavený 4,3 palcovým displejom s HD rozlíšením.


Séria uniknutých snímkov s telefónom HTC Vigor

Ostatné parametre telefónu ponúkajú to najlepšie čo by ste mohli očakávať. O dostatočný výkon sa stará  dvojjadrový procesor s taktom 1,5GHz spolu s 1GB RAM. Svoje zážitky zaznamenáte pomocou 8Mpx fotoaparátu, ktorý je doplnený o 2Mpx videokameru na prednej strane. Multimediálna výbava zahŕňa aj dodávané Beats by Dr. Dre slúchadlá a pre potrebu ukladania dát vám poslúži 16GB vnútornej pamäte – pri kúpe by ste mali v krabici nájsť dokonca aj 32GB micro SD kartu. Podľa uniknutého snímku by mal byť Incredible HD dostupný od 13. októbra. Sú však tieto údaje skutočné alebo ide o podvod? Čo si myslíte vy?

Zdroj: phandroid.com

16.9.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+