MojAndroid

Nový katalóg IKEA 2017 je aj tento rok plný dizajnových noviniek, pričom okrem papierovej a digitálnej formy bude dostupný aj forme mobilnej aplikácie. Nový katalóg IKEA 2017 ponúka nápady a inšpirácie pre zariadenie domácnosti, predstavuje novinky v sortimente aj očakávané limitované kolekcie, užitočné informácie o službách pre zákazníkov a široký výber nábytku a doplnkov, ktoré zákazníci môžu nájsť v Obchodnom dome IKEA.

IKEA_cover_SK

IKEA v novom katalógu historicky po prvýkrát predstaví 13 skutočných príbehov, pomocou ktorých zoberie svojich čitateľov na cestu okolo sveta do domácností a k zaujímavým ľuďom a témam. Cieľom je ukázať inšpirujúce príklady toho, ako IKEA spája rôznych ľudí z rôznych kultúr a ako pochopenie ich potrieb a snov pomáha pri navrhovaní a tvorbe lepších produktov a riešení. To potvrdzuje aj obálka katalógu, ktorá hovorí: ,,Navrhujeme pre skutočných ľudí“. IKEA si pre rok 2017 pripravila aj nové kolekcie nábytku a bytových doplnkov – VARDAGEN, SVÄRTAN a SÄLLSKAP.

Slovaci a navstevy 1

Okrem nového katalógu zverejnila IKEA aj zaujímavý prieskum o Slovákoch

Katalóg IKEA 2017 má viac ako 324 strán, bude z neho vytlačených 211 000 000 výtlačkov na FSC certifikovanom papieri, je preložený do 33 jazykov a distribuovaný v 48 krajinách. Okrem tlačeného katalógu pripravila IKEA tento rok aj vylepšenú aplikáciu Katalóg IKEA, ktorá je dostupná pre všetky smartfóny, tablety, počítače, notebooky, ako aj najnovšiu generáciu Apple TV. Aplikácia s digitálnym katalógom ponúka viac ako 3 hodiny pohyblivého a interaktívneho obsahu, jednoduchú navigáciu pre videá s návodmi, ako aj tipmi a nápadmi od našich kolegov. Vďaka funkcii rozšírenej reality si môžete pozrieť, ako by vami vybraný nábytok vyzeral priamo vo vašej domácnosti. Užívať si môžete aj 360° pohľad na zariadené izby.

Verzia: 18.01
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 18.01
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: TS

19.8.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+