Huawei predal už viac ako 9 miliónov kusov Huawei P9

11. novembra 2016 3

Len pred pár dňami sme vás informovali o tom, že Lenovo dosiahlo pomerne úctyhodný míľnik v predaji Moto Z smartfónov. Od predstavenia sa im podarilo predať viac ako 1 milión kusov, čo je však len zlomok úspechu, ktorý najnovšie dosiahol Huawei. Ten totižto za pol roka predal viac ako 9 miliónov svojho vlajkového modelu Huawei P9.

Huawei P9_recenzia-9

Obaja výrobcovia Android zariadení sa ale v otázke predajov ešte stále majú čo učiť. Ako príklad im môže dobre poslúžiť konkurenčný Apple (áno, vieme, že to nie je dobré prirovnanie, ale pri pohľade na čísla ide o dobrý príklad), ktorý len v 3. kvartáli tohto roka predal 40,4 milióna iPhone-ov, a od začiatku septembra ich bolo dokonca ešte viac – až 45,51 miliónov kusov (treba rátať aj s predajmi nového iPhone-u 7). Aj napriek tomu ale ide o pekné výsledky a Huawei ani Lenovo sa nemajú za čo hanbiť.

TIP:Huawei P9 a VIP servis: Reklamácia a oprava rozbitého displeja v praxi | VIDEO

Zdroj: PocketNow, Statista

Zapojte sa do diskusie (3)

Tagy :

Pravidlá diskusie
Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.
Nahlásiť chybu v článku
Diskusia k článku

Potrebujete poradiť? Vyskúšajte AndroidForum.sk


Aktuálne témy a príspevky: