MojAndroid

Už o pár dní sa na trenčianskom letisku začne multikultúrny festival Bažant Pohoda 2014, pričom jeho osemnásty ročník má program opäť nabitý zvučnými menami. Jedným z hlavných partnerov festivalu je už tradične aj spoločnosť Orange, ktorá priamo na Pohode odkomunikuje spustenie 4G LTE siete na Slovensku. Pri týchto aktivitách bude prítomná i spoločnosť Huawei, ktorá bude na tohtoročnej Pohode exkluzívnym hardvérovým partnerom spoločnosti  Orange.

Aj vďaka Orange zóne, súčasťou ktorej bude i stánok  Huawei, si návštevníci užijú festival v úplnej pohode. Priamo na mieste bude možnosť zoznámiť sa a za účasti skúsených poradcov si vyskúšať funkcionalitu najnovších mobilných LTE zariadení značky Huawei, zapojiť sa do promo aktivít, či jednoducho len nabiť svoj telefón v neďalekej „nabíjačkárni“. Účastníci festivalu budú mať možnosť zúčastniť sa súťaží o skvelé ceny, okrem iného aj o najnovšie tablety, telefóny a ďalšie mobilné zariadenia Huawei.

Nasledovné mobilné zariadenia  značky Huawei podporujúce siete 4G LTE budú dostupné v ponuke spoločnosti Orange od júla 2014 

Huawei Ascend P7 – najštíhlejší LTE smartfón na trhu

Nový smartfón s podporou vysokorýchlostných sietí 4G LTE ponúka vysoký výkon hardwaru, najnovší OS Android 4.4, rýchlu konektivitu s podporou vysokorýchlostných sietí 4G LTE, jednoduchšie ovládanie a dokonalý dizajn dosiahnutý precíznym spracovaním pri  použití najkvalitnejších materiálov. Huawei Ascend P7 je vybavený 5-palcovým dotykovým FHD displejom s rozlíšením 1920 x 1080 pixelov, výkonným predným fotoaparátom s rozlíšením 8MPx pre dokonalé „selfies“ a vysokokvalitným zadným fotoaparátom s rozlíšením 13 MPx.   Huawei Ascend P7 je iba 6,5 mm tenký a je tak najštíhlejším LTE smartfónom na trhu.

 Recenzia-huawei ascend P7-2

Náš tip
Recenzia Huawei Ascend P7 – konkuruje tým najlepším

Huawei MediaPad M1 8.0 LTE – Nový rozmer komunikácie

Huawei MediaPad M1 je komplexný a štýlový zábavný tablet vybavený osempalcovým multidotykovým kapacitným IPS HD displejom s rozlíšením 800 x 1280 bodov, technológiou Huawei SWS, dvomi prednými reproduktormi a dvomi mikrofónmi pre vyššiu kvalitu zvuku a stereo efekty. Prístroj poháňa štvorjadrový procesor s výkonom 1,6 GHz a silná batéria s kapacitou 4800 mAh. Vďaka tejto výbave ponúkne na jedno dobitie až osem hodín prehrávania videa.

  HUAWEI MediaPad M1_White_Front_Product photo_EN_JPG_20140211_

Huawei MediaPad Link + LTE – Výkonný tablet pre náročných

Sledovanie filmov, hranie hier i surfovanie po internete nikdy nebolo jednoduchšie, ale aj práca môže byť od dnes zábavou! Vyskúšajte novú dimenziu komunikácie s 10-palcovým tabletom Huawei MediaPad Link. Bleskový 4-jadrový procesor, HD IPS displej, LTE konektivita a veľká 6600 mAh batéria  v tenkom kovovom tele vám umožnia sledovať video vo vysokom rozlíšení, hrať hry, čítať dokumenty a knihy alebo prezerať internetové stránky rýchlo, pohodlne a bez obmedzení.

 Huawei MediaPad Link

Orange Gova – vstupenka do sveta LTE

Orange Gova je jeden z najdostupnejších smartfónov s podporou LTE dostupných na Slovensku, ktorý pod značkou Orange dodáva firma Huawei. Srdcom tenkého telefónu, ktorý dizajnovo čerpá z modelu Ascend G6, je výkonný štvorjadrový procesor s frekvenciou 1,2 GHz a robustná 2000 mAh lithium-polymerová batéria s technológiou, ktorá umožňuje až 30 percentnú úsporu energie. Na jednoduchom užívateľskom rozhraní sú prakticky dostupné často používané funkcie, ako telefón, SMS a fotoaparát, vhodne umiestnené tak, aby k nim bol ľahký a rýchly prístup. Zážitok so super-rýchleho LTE pripojenia je vďaka telefónu Orange Gova dostupný pre všetkých.

orange gova_grey_dummy_white logo

Zdroj: TS

27.6.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+