MojAndroid

Ľudia sú pohodlní. Takto by som začal. Platby mobilom, YouTube, sociálne siete.. Ľudia si zvykli na toto pohodlie. Ja som chcel vyskúšať, aké to je s Huawei P40 Lite a teraz neľutujem, že som sa odvážil a tento telefón kúpil. Čítal som mnoho recenzií a každý písal, že kúpa Huawei telefónu bez Google služieb je prepadák.

Google o nás vie všetko

Kúpou Huawei P40 Lite som začal byť akoby slobodný. Google o mne dnes už vie naozaj všetko. Aké videá som sledoval na YouTube, miesta, kde som bol, moje vyhľadávanie a tak ďalej.

Aplikácie som si preniesol jednoducho cez Phone Clone. Približne štvrtina mi nefungovala, tie som musel nahradiť alternatívami. Na sledovanie videí som stiahol aplikáciu NewPipe, ktorá je oveľa lepšia ako klasická aplikácia YouTube.

Huawei P40 Lite

Huawei stále pracuje na tom, aby sa do obchodu AppGallery dostávali nové a nové aplikácie. Už to nie je také zlé ako na začiatku. Momentálne som v štádiu, kedy svoj Huawei telefón používam úplne rovnako ako hociktorý iný Android smartfón.

Mám všetko, čo potrebujem

Mám kvalitný internetový prehliadač, mapy, e-maily fungujú spoľahlivo, viem telefonovať, odpisovať na správy a mám nainštalované svoje obľúbené aplikácie. Okrem toho môžem využívať super fotoaparát a mnoho ďalších funkcií.

Kúpu tohto telefónu neľutujem a keď mi spadne na zem, tak si jednoducho kúpim ďalší, pretože v pomere cena/výkon mi P40 Lite jednoducho vychádza ako najlepšia kúpa. Majte sa, užívajte si život a nebuďte pohodlní.

Za článok ďakujeme čitateľovi Ľubošovi. Článok vznikol v spolupráci s Huawei.

29.12.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

Nie je možné pridávať komentáre.

+