MojAndroid

Používatelia smartfónu Huawei P10 Lite majú dôvod na radosť. V posledných dňoch sa totiž na zariadenia začala šíriť aktualizácia s veľkosťou vyše 450 MB, ktorá ponúka celý rad optimalizácií a vylepšení.

Náš tip
Huawei P10 Lite: Masový trhák pre rok 2017 | RECENZIA

Vylepšenia, ktoré stoja za to

Aktualizácia síce neponúka žiadne nové funkcie, no systém optimalizuje hneď na niekoľkých miestach. Podľa slov používateľov priniesla aktualizácia lepšiu výdrž batérie, svižnejší a plynulejší systém a celkovo lepší používateľský zážitok. To aj bez toho, že by update robil nejaké očividné zmeny v systéme. Okrem toho nechýbajú novšie bezpečnostné opravy od Google, ktoré výrazne zvýšia bezpečnosť používania zariadenia.

Inštalujte čo najskôr

Aj preto vám určite odporúčame aktualizáciu nainštalovať čo najskôr. Ak vás ešte telefón neupozornil na aktualizáciu, môžete jej dostupnosť skontrolovať v nastaveniach zariadenia. Ako sme už ale spomínali, ide o veľký súbor, pre stiahnutie ktorého vám odporúčame použiť stabilné Wi-Fi pripojenie. Pri inštalácii aktualizácie sa zasa uistite, že máte dostatok energie v batérii, aby sa smartfón prípade nevybil pri inštalácii aktualizácie, čo by mohlo spôsobiť problémy.

Za tip na článok ďakujeme čitateľovi Maťovi!

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
2.8.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+