MojAndroid

O tom, že nové smartfóny značky Huawei nemajú Google služby, mnoho používateľov ani nevie. Potom sú tu takí, ktorí o tom vedia a preto by si telefón od tohto výrobcu nekúpili. Treťou kategóriou sú používatelia, ktorí o tom vedia a absencia Google služieb pre nich nie je žiadnym problémom.

Na našom webe práve pracujeme na sérii článkov, ktoré majú pomôcť lepšie spoznať Huawei smartfóny bez Google služieb a vysvetliť to najdôležitejšie používateľom, ktorí nevedia, ako to celé funguje. Z tohto dôvodu sa chceme pozrieť aj na opačnú stranu mince a získať cenné informácie od samotných používateľov týchto smartfónov.

Nemali by ste prehliadnuť:

Ak bude váš text dobrý, zverejníme ho

A my teraz hľadáme práve takýchto používateľov. Ak patríte medzi nich, môžete sa vyjadriť prostredníctvom formulára nižšie a napísať o svojom smartfóne pár zaujímavých slov. Chýbajú vám v obchode AppGallery nejaké aplikácie? Viete si ich nainštalovať iným spôsobom? Funguje všetko tak, ako očakávate?

Huawei AppGallery

Na tieto, ale aj ďalšie otázky nám môžete odpovedať. Ak vaše skúsenosti popíšete kvalitne, odmenou za to vám bude ich zverejnenie na našom webe ako samostatný článok spolu s vaším menom ako autorom.

Nezabudnite napísať aj to, prečo ste si zvolili práve konkrétny model, čo sa vám na ňom páči alebo nepáči, aké máte skúsenosti s nabíjaním, výdržou batérie či fotoaparátom. Spomenúť môžete tiež to, aké bolo prvotné zoznamovanie s vaším Huawei smartfónom.

24.11.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+