MojAndroid

Smartfóny dnes bežne používajú aj deti vo veku do 10 rokov, aby boli v neustálom spojení s rodičmi. Často aj s prístupom na internet. Už dlhšiu dobu sa vedú diskusie o tom, či nie je používanie takýchto technológií v nízkom veku pre vývoj dieťaťa škodlivý. Spoločnosť Huawei ale takéto otázky evidentne nerieši a dnes predstavila nové smart hodinky pre deti. O špecifikáciách hodiniek Huawei Children’s Watch 3X a Watch 3S informuje server GizmoChina.

Huawei Children’s Watch 3S a 3X remienky

 

Dva modely s rozdielnymi remienkami a odolnosťou

Dizajn Huawei Children’s Watch 3S už na prvý pohľad pôsobí detský. Pomáhajú tomu aj ich pestré krikľavé farby. Dizajn a farby Huawei Children’s Watch 3X pôsobia o niečo dospelejšie. Remienok u Huawei Children’s Watch 3S je klasický silikónový, ako to býva u športových hodiniek. V prípade Huawei Children’s Watch 3X je ale naťahovací. Tým pádom je jeho nasadenie pre deti jednoduchšie. Prvý model má vodeodolnosť certifikácie IP68 a druhý IP67.

Hlasový asistent s umelou inteligenciou a kamera

Obidva modely podporujú umelú inteligenciu, hlasového asistenta a 4G pripojenie pre mobilných operátorov v 200 krajinách z celého sveta. Vďaka tomu môžu deťom pomôcť odpovedať na rôzne otázky, vyhľadať slová do puzzle hier a témy v encyklopédii. Samozrejmosťou sú aj predinštalované užitočné aplikácie, slovníky alebo knižky. Model Huawei Children’s Watch 3X ponúka aj 5-megapixelový fotoaparát.

Ceny a dostupnosť

Huawei Children’s Watch 3S budú v Číne dostupné 25. septembra za cenu v prepočte 96,28 dolárov. Huawei Children’s Watch 3X sa na trhu objavia až 25. októbra za 152,28 dolárov. Dostupnosť a ceny pre ostatné trhy neboli oznámené.

Náš tip
Huawei Mate 30 Pro: Uniknuté rendery odhaľujú dizajn do najmenších detailov
6.9.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+