MojAndroid

#HTCmeetup je koncept nepravidelných stretnutí fanúšikov značky HTC so zástupcami spoločnosti v neformálnom prostredí. Na Slovensku sa takéto stretnutie uskutočnilo po prvýkrát 8. marca v Bratislave. Na podujatí ste si mohli okrem iných smartfónov spoločnosti HTC, naživo vyskúšať aj najnovší HTC One. Vďaka veľkému úspechu stretnutia sa spoločnosť rozhodla usporiadať slovenskú roadshow aj po ďalších mestách Slovenska.

logo

Od budúceho utorka do piatku, budete mať možnosť si v jednom zo štyroch najväčších miest Slovenska vyskúšať HTC One v striebornej, ale aj čiernej farbe  – môžete sa tak zoznámiť so všetkými jeho funkciami ešte predtým, ako sa dostane na trh. Navyše je to výborná príležitosť stretnúť sa s fanúšikmi mobilných technológií a značky HTC. Počet miest na akciu je limitovaný. Pozvánku získava vždy 20 najrýchlejších fanúšikov. Prihlasovací dotazník nájdete na stránke https://www.surveymonkey.com/s/9L6PRMZ. Pre ďalšie info odporúčame sledovať facebookové stránky HTC.

Harmonogram stretnutí: 

  • Nitra, 19. 3. 2013
  • Banská Bystrica, 20. 3. 2013
  • Košice, 21.3.2013
  • Žilina, 22.3.2013

 

16.3.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+