MojAndroid

Spoločnosť HTC aktualizovala svoju aplikáciu HTC Zoe, ktorá po novom prináša niekoľko významných noviniek. Jednou z nich je napríklad možnosť vytvárať až 3-minútové videá (doteraz to bolo 30 sekúnd), ktoré nie je potrebné uploadovať na internet ako doteraz. Nová verzia aplikácie umožňuje používateľom do videa vložiť aj nekonečne veľa klipov (záberov), ktoré sú obmedzené len časovo na spomínané 3 minúty.

HTC One M9-screen-43 HTC One M9-screen-44

Zaujímavou novinkou je aj inteligentný strihač klipov (Trim). Ten môže vaše zábery postrihať automaticky na 3-5 sekundové zábery, prípadne po jeho vypnutí zostanú zábery vo videu vo svojej plnej dĺžke. Novinkou je aj možnosť prihlásenia sa do cloudu, odkiaľ si môžete stiahnuť všetky svoje staré Zoe videá, ktoré ste raz uploadovali na servery spoločnosti. Do 30. septembra si môžete svoje staré zoe stiahnuť dokonca aj z iného ako HTC zariadenia priamo na webe zoe.com. Nová verzia aplikácie HTC Zoe je dostupná na stiahnutie v obchode Play.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
1.9.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+