MojAndroid

HTC U12+ je aktuálnou vlajkovou loďou taiwanskej spoločnosti pre rok 2018 a práve dostáva novú softvérovú aktualizáciu v Európe, na strednom východe a v Afrike. Aktualizácia má veľkosť 160 MB a nesie označenie 1.30.401.2.

Opravy chýb a septembrový bezpečnostný balíček

Prichádza s rôznymi systémovými úpravami a opravou chýb. Taktiež obsahuje septembrový bezpečnostný balíček. Šíri sa OTA (over the air), takže ak vlastníte toto zariadenie, malo by vás na jej prítomnosť automaticky upozorniť. Pokiaľ sa tak nestane, stačí vojsť do nastavení a aktualizovať ručne. Informácie o tom, čo presne je opravené a na akých problémoch HTC zapracovalo k dispozícii nie sú. Vyzerá to, že používatelia HTC U12+ sa po tejto aktualizácii nedočkajú žiadnej novej funkcie.

Neskôr príde aj Android Pie

HTC U12+ je tiež jedným zo 4 zariadení výrobcu, ktoré majú sľúbenú aktualizáciu na najnovší Android Pie. Keďže sa jedná o najvybavenejší model výrobcu, je jasné, že U12+ aktualizáciu dostane. Okrem toho sa na aktualizáciu budú môcť tešiť aj majitelia modelov HTC U11+, HTC U11 a HTC U11 Life, ktorý je súčasťou programu Android One.

Mohlo by vás zaujímať:

 

Náš tip
HTC U12+: Telefón príliš citlivý na dotyk | RECENZIA
Náš tip
HTC U12+ vs Huawei P20 Pro: Súboj vlajkových elegánov | DUEL
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
17.10.2018
Zdroj: gsmarena.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+