MojAndroid

Predstavenie nových smartfónov spoločnosti HTC sa blíži! Už 12. januára taiwanský výrobca ukáže na vlastnej tlačovej konferencii novinky zo série “U”. A aj keď sa najskôr hovorilo o odhalení len dvoch väčších smartfónov – HTC U Ultra a Ultra Note, tak teraz máme informácie aj o treťom – HTC U Play.

Náš tip
HTC by mohlo 12. januára predstaviť nový smartfón Ocean Note

Zatiaľ čo Ultra a Ultra Note (kodové označenie Ocean a Ocena Note) majú byť vybavené 6-palcovým, resp. 5,5-5,7″ displejom, tak model Play bude disponovať tradičnejším 5,2-palcovým zobrazovacím panelom. Inou zaujímavosťou je, že ani jeden z predstavených modelov, nech už budú akékoľvek, nebude disponovať 3,5 mm audio jackom.

Ostatné parametre aj naďalej ostávajú zahalené rúškom tajomstva. Vieme však, že HTC chce ukázať smartfón, ktorý by minimálne kvalitou fotografie konkuroval aj Google Pixelu. Novinkou by mala byť nadstavba, ktorá má umožniť ovládanie smartfónu a navigáciu v jeho používateľskom rozhraní dotykmi na vonkajšom okraji kovového rámu. Noviniek bude samozrejme viac a my sa o nich dozvieme už čoskoro.

Zdroj: gsmarena

7.1.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+