MojAndroid

Mohlo by HTC už začiatkom januára predstaviť nový smartfón Ocean Note? Podľa najnovších informácií by sa tak naozaj mohlo stať, a to už 12. januára, kedy má taiwanský výrobca ukázať svetu ďalšiu svoju novinku. Prezrádza to aj oficiálna pozvánka od HTC, na ktorej je hlavným spoznávacím znakom písmeno v tvare “U”. Do úvahy pripadá ale aj odhalenie novej generácie X-kového smartfónu HTC X10, ktorého predchodca bol pred rokom predstavený v rovnakom čase. Možností je samozrejme niekoľko, no ani jednu výrobca oficiálne nepotvrdil.

Náš tip
HTC má už 12. januára predstaviť horúce novinky. Mohlo by ísť o HTC One X10 aj inteligentné hodinky

HTC Ocean Note by mal byť smartfón, ktorý spája funkčnosť a pekný dizajn s novou používateľskou nadstavbou Sense Touch. Tá by mala umožniť ovládanie smartfónu a navigáciu v jeho používateľskom rozhraní dotykmi na vonkajšom okraji kovového rámu. Pri počúvaní hudby tak napríklad stlmíte či zvýšite hlasitosť posunutím prsta nahor či nadol. Samozrejme, takýchto “dotykových” noviniek by bolo viac. HTC novú nadstavbu demonštrovalo na niekoľkých ukážkach, na ktorých sa objavil aj smartfón Ocean. Otázne ale je, či išlo len o koncept vytvorený za účelom prezentácie nového prostredia alebo o reálne zariadenie, ktoré by mohlo byť predstavené už 12. januára. Tajne dúfame, že pôjde o ten druhý prípad. Každopádne, viac podrobností sa dozvieme už o niekoľko dní.

Doplnené: Objavili sa prvé špecifikácie zariadenia. Podľa dostupných informácií, by HTC Ocean mal mať fotoaparát, ktorý má kvalitou predčiť aj Google Pixel. Dizajn by mal byť inšpirovaný súčasnou vlajkovou loďou HTC 10. Čo sa týka ostatných parametrov, tak HTC sa údajne zbaví 3,5 mm audio jacku a použije zatiaľ neznámy procesor spoločnosti MediaTek.

Zdroj: androidcommunity

 

30.12.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+