MojAndroid

Pripravovaný smartfón od taiwanského HTC s modelovým označením 2Q7A100 sa vyskytol v benchmarkových platformách, AnTuTu Benchmark a Geekbench. Poznáme detailnejšie špecifikácie tohto modelu. Malo by ísť o zariadenie prémiovejšieho charakteru.

Verzia: 7.0.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 7.0.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.2.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.2.0
Aktuálna cena: Zdarma

Dočkáme sa smartfónu s rozumnejšou cenovkou?

HTC 2Q7A100 beží na operačnom systéme Android vo verzii 9.0 Pie. Celé zariadenie je poháňané výkonným čipsetom Snapdragon 710, ktorý bol donedávna druhým najvýkonnejším procesorom, pokiaľ sa bavíme o novších kúskoch. Ten má však nástupcu, a to Snapdragon 730. Procesor je doplnený až o 6 GB operačnej pamäte.

Ďalšie informácie o pripravovanom smartfóne žiaľ nie sú momentálne známe. Ostáva nám len čakať na to, či pôjde o model z nižšieho radu Desire, alebo o prémiovejšie zariadenie z radu U. Navyše, ku koncu uplynulého roka HTC uviedlo, že v roku 2019 predstaví iba smartfóny strednej a vyššej triedy (vlajkové lode). HTC taktiež pracuje na vypustení aktualizácie pre modely HTC U11, HTC U11+ a HTC U12+. Updaty majú byť oficiálne vypustené v aktuálnom štvrťroku.

Ďalšie články k téme “HTC”:

Náš tip
HTC sa nevzdáva. Pripravuje 5G smartfón
Náš tip
Spoločnosť HTC zaznamenala koncom roka 2018 vyššie príjmy
Náš tip
Ktoré smartfóny HTC dostanú aktualizáciu na Android 9.0 Pie?

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+