MojAndroid

Pripravovaný smartfón od taiwanského HTC s modelovým označením 2Q7A100 sa vyskytol v benchmarkových platformách, AnTuTu Benchmark a Geekbench. Poznáme detailnejšie špecifikácie tohto modelu. Malo by ísť o zariadenie prémiovejšieho charakteru.

Verzia: 7.0.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 7.0.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.2.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.2.0
Aktuálna cena: Zdarma

Dočkáme sa smartfónu s rozumnejšou cenovkou?

HTC 2Q7A100 beží na operačnom systéme Android vo verzii 9.0 Pie. Celé zariadenie je poháňané výkonným čipsetom Snapdragon 710, ktorý bol donedávna druhým najvýkonnejším procesorom, pokiaľ sa bavíme o novších kúskoch. Ten má však nástupcu, a to Snapdragon 730. Procesor je doplnený až o 6 GB operačnej pamäte.

Ďalšie informácie o pripravovanom smartfóne žiaľ nie sú momentálne známe. Ostáva nám len čakať na to, či pôjde o model z nižšieho radu Desire, alebo o prémiovejšie zariadenie z radu U. Navyše, ku koncu uplynulého roka HTC uviedlo, že v roku 2019 predstaví iba smartfóny strednej a vyššej triedy (vlajkové lode). HTC taktiež pracuje na vypustení aktualizácie pre modely HTC U11, HTC U11+ a HTC U12+. Updaty majú byť oficiálne vypustené v aktuálnom štvrťroku.

Ďalšie články k téme “HTC”:

Náš tip
HTC sa nevzdáva. Pripravuje 5G smartfón
Náš tip
Spoločnosť HTC zaznamenala koncom roka 2018 vyššie príjmy
Náš tip
Ktoré smartfóny HTC dostanú aktualizáciu na Android 9.0 Pie?
  • stanleyjr

    ak by bola cena do 300 ma to sancu :)

    • Peter Kmec

      Ale podľa minulých skúseností s HTC na trhu by som cenu reálne videl niekde okolo 550-600€. Takže pokiaľ skutočne v HTC neprišli k rozumu, tak to bude len ďalší prepadák zabudnutý v histórii…

+