MojAndroid

Po nedávno uniknutých screenshotoch pripravovanej verzie HTC Sense 3.5 sa podarilo ľuďom z xda.cn zachytiť túto verziu aj na video! Video má dĺžku 5 minút a zachytáva kompletné turné cez novú verziu obľúbenej nadstavby OS Android. Už sa viac nehovorí o podobnostiach so Sense vo verzii 3.0 ale o úplne novom UI, ktorý len obsahuje prvky staršej verzie. Celkový vzhľad je o čosi čistejší s leskom a trblietaním na každom kúsku.

Zrejme najväčšou zmenou je odstránenie trojice tlačidiel zo spodnej strany displeja, ktorým dominovalo tlačidlo Telefón v strede. Nahradili ich dva tlačidlá po stranách displeja, takisto v dolnej časti – app drawer (menu s aplikáciami) a tlačidlá telefónu (dialer). Okrem týchto noviniek pribudlo aj jednoduché odoberanie a pridávanie homescreenov, čiže domácich obrazoviek.

Nové prostredie HTC Sense 3.5 prináša zrejme najkrajšiu a najprepracovanejšiu verziu UI od začiatku výroby Android zariadení. Jeho nároky na hardvér by sa mali znížiť oproti predchodcovi vo verzii 3.0 a tak môžeme reálne uvažovať o zakomponovaní nového Sense 3.5 prostredia do zariadení ako HTC Vigor, HTC Bliss, HTC Holiday (Raider) či do 4G verzie HTC EVO. Sledujte náš portál, ktorý vás bude určite medzi prvými informovať o korunovaní víťaza medzi používateľskými nadstavbami, ktoré nastane, dúfajme, už čoskoro.

VIDEO

Zdroj: AndroidCommunity

31.8.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+