MojAndroid

Spoločnosť HTC dnes prostredníctvom tlačovej správy predstavila partnerský program HTC Connect určený pre výrobcov spotrebnej elektroniky. Tí budú mať príležitosť vytvárať zariadenia s podporou štandardov, ktoré umožnia bezproblémové prepojenie s certifikovanými HTC Connect zariadeniami. Pre koncového používateľa to znamená, že svoje videá alebo hudbu môže bezdrôtovo streamovať  prostredníctvom HTC smartfónov do kompatibilných zariadení v domácnosti alebo napríklad aj v aute. Smartfóny zo série HTC One dostanú HTC Connect certifikáciu prostredníctvom softvérovej aktualizácie ako prvé  a to už v najbližších mesiacoch.

Hlavným cieľom HTC Connect je umožniť zákazníkom jednoduché streamovanie obľúbených videí alebo hudobných skladieb vo vysokej kvalite zo smartfónu do domáceho multimediálneho centra alebo hudobnej aparatúry v aute. Prvou spoločnosťou, ktorá sa do programu HTC Connect zapojila je Pioneer Electronics, ktorá na trh prinesie HTC Connect certifikované zariadenia v podobe novej série bezdrôtových reproduktorov a zariadení pre príjem audia/videa s podporou DLNA.

27.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+