MojAndroid

HTC One pred niekoľkými dňami dostal aktualizáciu na Android 4.2.2 Jelly Bean aj na Slovensku. Majitelia sa mohli okrem novšej verzie Androidu tešiť aj na vylepšený launcher bar, percentuálny ukazovateľ kapacity batérie v notifikačnej lište, panel rýchlych nastavení, či vylepšený fotoaparát. Súčasťou aktualizácie je však aj podpora funkcie widgetov na uzamykacej obrazovke, ktorá je typická pre Android vo verzii 4.2 Jelly Bean. V HTC One ju však treba vedieť aktivovať. Ako na to, sa dozviete v tomto krátkom návode.

HTC One

Ak ste si už na svoj HTC One stiahli a nainštalovali aktualizáciu s Androidom 4.2.2 Jelly Bean, navštívte nastavenia telefónu. V sekcii Personalizovať -> Uzamykacia plocha si vyberte nový štýl s podporou mini aplikácií a v jeho nastaveniach vyberte obľúbený widget, ktorý chcete aby sa zobrazoval ihneď po prebudení zariadenia. Nevýhodou lock screenu na HTC One je, že na rozdiel od natívného Androidu je k dispozícii možnosť pridať len jeden widget. Odporúčame preto nainštalovať DashClock, ktorý podporuje niekoľko rôznych pluginov a zobrazí tak rôzne informácie v jednom widgete.

Verzia: 1.7.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.7.2
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: androidcentral

8.7.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+