MojAndroid

Majitelia smartfónu HTC One M8 konečne začínajú dostávať najnovší Android 5.0 Lollipop. Nový operačný systém Android zatiaľ nie je dostupný na Slovensku, no niektorí majitelia v zahraničí už hlásia, že ho dostali. Update prináša novinky Androidu 5.0, ako aj aktualizované používateľské prostredie HTC Sense. Zmeny sa na prvý pohľad dotknú najmä multitaskingového menu, notifikačného panelu a uzamykacej obrazovky. Samozrejmosťou sú ale aj ďalšie novinky a funkcie z Androidu 5.0. Aktualizácia s číselným označením 4.16.1540.8 má čo do veľkosti 584 MB a tak ju odporúčame sťahovať cez WiFi. O dostupnosti updatu sme sa dozvedeli z AndroidForum.sk po upozornení našim čitateľom Stanom. Akonáhle dostanete aktualizáciu aj na Slovensku, nezabudnite nás o tom informovať v diskusii.

Náš tip
Ďalšie zábery Androidu 5.0 Lollipop s HTC Sense 6.0

Náš tip
Zoznam zariadení, ktoré dostanú Android 5.0 Lollipop

Sťahovanie aktualizácie htc one m8 lollipop

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
13.1.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+