MojAndroid

Spoločnosť HTC len pred niekoľkými dňami aktualizovala svoju aktuálnu vlajkovú loď HTC One M8 na najnovší Android 5.0 Lollipop. Aktualizácia priniesla okrem iného aj novú verziu nadstavby HTC Sense. Dnes sa aktualizácii tešia aj majitelia minuloročnej vlajkovej lode HTC One M7, ktorá získala rovnako najnovší Android 5.0 Lollipop pomocou OTA aktualizácie. Ten získali všetky nebrandované zariadenia developerské verzie po celom svete, pričom aktualizáciu aktuálne potvrdili v USA.

dlhodoby test-HTC One 2013-5

Náš tip
Recenzia | HTC One | Láska na prvý pohľad

Už v najbližších dňoch (dobre, možno týždňoch) dostane aktualizáciu aj slovenská verzia tohto smartfónu. Ak ste jej majiteľom, tak nám napíšte, keď ju dostanete. Manuálne si aktualizáciu môžete skontrolovať priamo v zariadení, a to v Nastavenia > Informácie o zariadení > Aktualizácia softvéru. Situáciu ohľadom aktualizácie tohto zariadenia budeme aj naďalej sledovať a informovať vás o novinkách.

Aktualizácia, 25. február

Aktualizáciu na najnovší Android 5.0 Lollipop získali už aj zariadenia na Slovensku. Dostupná je formou OTA aktualizácie s veľkosťou 804,78 MB a niekoľko našich čitateľov nás informovalo, že aktualizáciu obdržali na zariadeniach od operátora Orange. Máte aj vy toto zariadenie a dostali ste už aktualizáciu na nový Android? Napíšte nám, aké novinky ste postrehli!

Zdroj: AndroidCentral

25.2.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+