MojAndroid

Majitelia ešte stále aktuálnej vlajkovej lode HTC One M8 konečne dostávajú najnovší Android 5.0 Lollipop aj na Slovensku. Update prináša novinky Androidu 5.0, ako aj aktualizované používateľské prostredie známe, ako HTC Sense. Zmeny sa na prvý pohľad dotknú najmä multitaskingového menu, notifikačného panelu a uzamykacej obrazovky. Samozrejmosťou sú ale aj ďalšie funkcie a novinky z Androidu 5.0. Aktualizácia nesie číselné označenie 4.16.401.10  a má veľkosť celkom 780 MB. Počas aktualizácie odporúčame byť pripojený k bezdrôtovej sieti Wi-Fi.

Za informáciu ďakujeme viacerým čitateľom, ktorý nás upozornili na novinku prostredníctvom mailu. Dajte nám vedieť v komentároch, či už ste aktualizáciu zachytili aj na vašich smartfónoch.

Podľa informácií, o ktorých sme vás v minulosti informovali by na rad mal prísť teraz starší model HTC One M7. Oba modely mali byť podľa plánu aktualizované v aktuálnom mesiaci, no čakanie sa zrejme ešte o niečo natiahne.

Snímky obrazovky z novej verzie systému:

HTC One M8 dostáva Android 5.0 Lollipop aHTC One M8 dostáva Android 5.0 Lollipop 2HTC One M8 dostáva Android 5.0 Lollipop

28.1.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+