MojAndroid

Len niekoľko dní po tom, ako Asus verejne vyhlásil, že rozmýšľa nad odkúpením spoločnosti HTC, vydal taiwanský výrobca vlastné vyhlásenie. V tom výrazne odmieta odkúpenie firmou Asustek, pričom vo vyhlásení stojí, že ho akvizícia akoukoľvek inou spoločnosťou nezaujíma.

Striktne odmietame správy o našom odkúpení. Spoločnosť Asustek sme vôbec nekontaktovali a nebudeme nad akvizíciou ani rozmýšľať. Ako medzinárodný výrobca chce HTC pokračovať v navrhovaní svetových inovatívnych inteligentných zariadení s cieľom vytvorenia briliantnej značky tak, ako to v minulosti sľúbilo.  (voľný preklad)

Náš tip
ASUS sa pohráva s myšlienkou kúpy HTC

Tento krok sme očakávali, nakoľko Asus pred niekoľkými dňami vyhlásil, že nad akvizíciou iba rozmýšľa, pričom vyslovene nepotvrdil, že sa o to bude pokúšať. HTC má v pláne ešte tento rok priniesť novú modelovú radu, ktorá má zvýšiť predajnosť zariadení tejto značky. Hovorila o tom nová HTC CEO Cher Wangová, ktorá má vo svojej novej pozícii vysoké ambície pri tvorbe ďalších produktov HTC.

Zdroj: GSMArena

15.6.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+