MojAndroid

Taiwanská spoločnosť HTC prichádza o ďalšie zvučné meno vo svojich radoch. Po odchode vedúceho projektu HTC Vive do Googlu teraz odchádza bývalý globálny výkonný viceprezident Jason Mackenzie. Ten odchádza zo spoločnosti HTC po úctyhodných 12 rokoch pôsobenia.

Náš tip
Hugo Barra končí v Xiaomi, chce sa vrátiť do Silicon Valley

Podľa oficiálneho LinkedIn profilu Jasona Mackenzieho, do HTC prišiel zo spoločnosti Siemens, kde mal na starosti najmä vzťah so spoločnosťou T-Mobile USA. Po príchode do HTC najskôr zastával pozíciu výkonného viceprezidenta pre americké HTC, kde sa v roku 2010 stal prezidentom. Krátko na to sa stal prezidentom pre globálny predaj a marketing až do roku 2013, kde sa podrobnejšie začal venovať práve globálnemu predaju. V priebehu minulého roka sa opäť vrátil k funkcii prezidenta pre americký región spoločnosti HTC. To sa nakoniec stalo aj jeho poslednou funkciou v rámci spoločnosti.

Zdroj: pocketnow.com

2.2.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+