MojAndroid

Ak pozorne sledujete novinky na našej stránke, tak ste zrejme zaregistrovali aj správu o tom, že spoločnosť HTC začala uverejňovať svoje natívne aplikácie do obchodu Play, najmä kvôli jednoduchšej aktualizácii. Nedávno pod ich účet pribudol aj titul Galéria, ktorý je dostupný pre novšie HTC zariadenia. Aplikácia sa hneď po niekoľkých dňoch dočkala aktualizácie, ktorá je určená najmä majiteľom smartfónov HTC One M8 a HTC Butterfly 2. Novinkou sú efekty pre ich duálne fotoaparáty.

htc-gallery

Novinkou v aplikácii Galéria je 6 nových Foreground efektov, ktoré môžete aplikovať na snímky vytvorené duálnym fotoaparátom. 4 nové efekty tiež pribudli v kategórii “Seasons”, tie môžete aplikovať na sezónne fotografie. Novinkou je tiež päť kusov vzorov typografie, ktorými oživíte svoje fotografie. Novinky v aplikácii Galéria potešia určite majiteľov najnovšej vlajkovej lode spoločnosti HTC. Ďalšiu aktualizáciu pripravuje HTC pre aplikáciu Sense TV.

Zdroj: PocketNow

18.9.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+