MojAndroid

HTC svoju vlastnú nadstavbu HTC Sense a jej aplikácie vyvíja už dlhé roky. Za posledné obdobie prešlo veľkými zmenami, ktoré používateľské prostredie nielenže zjednodušili a skrášlili, ale aj pridali nové užitočné funkcie, aplikácie a nástroje. Tieto však zatiaľ nie sú k dispozícii na žiadnych iných zariadeniach s Androidom, čo by chcel podľa najnovších správ taiwanský výrobca zmeniť. Informoval o tom zahraničný portál Recode, ktorý potvrdil, že o vývoj aplikácií sa má postarať oddelenie nazývané HTC Creative Labs.

Prvým produktom Creative Labs dostupným na ostatných zariadeniach má byť dobre známy softvér na úpravu videí a fotografií. HTC Zoe, ktorý dokáže za pomoci rôznych efektov, prestrihov a hudby spojiť až 16 videí a fotografií, však zatiaľ bude dostupný len pre high-end zariadenia s Androidom 4.4 a vyšším. Vydanie tejto aplikácie z dielní HTC je naplánované ešte na tento týždeň, neskôr však majú pribudnúť aj ďalšie tituly známe z HTC smartfónov. Používateľov Androidu by nepochybne potešila pekne spravovaná galéria, klávesnica, hudobný prehrávač, ale aj dialer a iné.

13.8.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+