MojAndroid

Včera sme vás informovali o pomerne nečakanej správe, podľa ktorej bude Google edícia vlajkovej lode HTC One dostupná už koncom budúceho mesiaca. HTC tak krátko po Google I/O 2013 nasleduje spoločnosť Samsung a jej Galaxy S4, ktorá bude taktiež vybavená čistým Androidom. Pretože počiatočná dostupnosť bola stanovená len pre územie spojených štátov, mnohí začali špekulovať o možnosti nahrať si takúto ROM do svojich, už zakúpených zariadení. Samotná spoločnosť by však tento proces mohla výrazne zjednodušiť.

HTC One_1

Spoločnosť podľa informácií totižto “skúma najlepší spôsob, ako podporiť prvých majiteľov HTC One”, ktorí by, ak by bola dostupná, rozmýšľali práve nad kúpou spomínanej Google edície. Toto tvrdenie naznačuje, že spoločnosť by mohla vydať AOSP ROM pre používateľov, ktorí preferujú čistý Android nad používateľskou nadstavbou Sense. Samozrejme, tieto informácie sú zatiaľ predbežné a momentálne nevieme bližšie špecifikovať, čo pod týmto vyjadrením mala spoločnosť na mysli. Možnosť výberu medzi Sense a čistým Androidom je každopádne vynikajúca myšlienka.

Zdroj: The Verge

31.5.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+