MojAndroid

TV programDo HTC Android súťaže bola prihlásená aj zaujímavá aplikácia TV Program. Aplikácie zobrazuje program slovenských televíznych staníc na nasledujúcich 7 dní.

TV program sa význačuje rýchlym prístupom v menu ku všetkým kanálom, minimálnou záťažou na prenesené dáta, čo zaručuje rýchle zobrazenie programov.

TVprogram VsetkySpolu

Červeným sú vyznačené relácie, ktoré už boli odvysielane, modrou prebiehajúca a zelenou budúce programy. TV Program automaticky poskytuje aktuálny televízny program podľa aktuálneho času.

TVprogram Markiza

Nechýba ani možnosť zobrazenia všetkých kanálov naraz.

[aktualizácia]
upgrade aplikácie TV Program

Aplikácia TV program obsahuje televizny program pre 92 TV staníc. Umožňuje rýchly prístup k šiestim používateľom predvoleným staniciam. Údaje sú sťahované iba raz pre kanál na 7 dní podľa potreby (možnosť fungovania aj bez internetu) a poskytuje rýchle zobrazenie. Novinkou je tiež možnosť zapnúť notifikáciu pred začiatkom programu (upozorní X minút pred začiatkom). Označí červenou farbou programy, ktoré už boli odvysielané a nalistuje aktuálny program na momentálny čas. K dispozícii je funkcia skryť nepotrebné stanice a zobraziť program pre vsetky oblubené stanice spolu.

TV program update

Autor aplikácie: Daniel Novák

Hlasovať za aplikáciu môžete na stránke www.htcandroidsutaz.sk

16.7.2010

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+