MojAndroid

Len dnes sme vás informovali o tom, že HTC má finančné problémy a teraz vám prinášame ďalšiu správu týkajúcu sa tejto spoločnosti, avšak s pozitívnym nádychom. Podľa informácií, ktoré zistil náš čitateľ Šimon, dostane na Slovensku vlajková loď spoločnosti HTC – model HTC 10 – aktualizáciu na novší Android 7.0 Nougat už koncom tohto mesiaca, konkrétne 24. januára.

nougat2

Náš tip
Medzinárodný HTC 10 začne dostávať Android 7.0 Nougat už dnes

Samozrejme, tento dátum nemožno považovať za skalopevný, za viac ako 2 týždne sa to môže ešte zmeniť. Taktiež nemôžete očakávať, že všetky HTC 10 budú aktualizované v jeden deň. Update bude uvoľňovaný postupne, takže rozoslanie aktualizačného balíčka môže trvať aj niekoľko dní. Aktualizáciu môžu zdržať aj operátori, ktorí často upravujú niektoré časti systému podľa seba. Ak si chcete skontrolovať, či už máte dostupnú aktualizáciu, prejdite do Nastavenia > Informácie o zariadení > Aktualizácia systému. 

Šimon T., vďaka za tip na článok! 

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
10.1.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+