MojAndroid

V obchode Play sa z času na čas objaví hra, ktorá ponúka všetky vlastnosti nutné pre úspech na mobilnej platforme. Jednoduchá grafika, dobrá hrateľnosť, možnosť zapnúť si hru iba na niekoľko minút a návykový princíp, ktorý vám nedovolí prestať hrať. Poteší tiež fakt, že takáto hra teraz pochádza aj zo Slovenska.

Nový titul Waat je skutočne extrémne jednoduchá hra, v ktorej budete riešiť iba jednoduché matematické úlohy. Na každú úlohu budete mať iba niekoľko sekúnd, čo je skutočne ťažšie ako sa môže zdať. Ak si nebudete istí výsledkom a už sa vám bude míňať čas, môžete si aj tipnúť – výsledok totiž nemusíte ručne zadávať, ale jednoducho označíte, či zobrazený výsledok na obrazovke je pravdivý, alebo nie. Vaša úloha je jednoduchá – nepomýliť sa čo najdlhšie to bude možné a nahrať tak najvyššie skóre.

waat-1 waat-2 waat-3

Hra tiež spolupracuje s aplikáciou Hry Google Play, vďaka čomu si môžete porovnať svoje výsledky s priateľmi a aj s celým svetom. Hra je v obchode Play k dispozícii zadarmo a za jednorázový poplatok 0,72 EUR si viete kúpiť možnosť zobrazenia histórie svojich výsledkov. Aj bez tohto nákupu si ale môžete hru užiť naplno a bez obmedzení.

Verzia: 1.16
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.16
Aktuálna cena: Zdarma

12.10.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+