MojAndroid

Ak hľadáte nejakú hru na krátenie dlhej chvíle a nechce sa vám len tak zabíjať čas menej náročnými titulmi, potom je tu jedna výzva v podobe hry „Stickman Tennis 2015“. Ovládate v nej panáčika, teda hráča, ktorý odráža loptičky. Znie to jednoducho, no v skutočnosti musíte pomocou joysticku ovládať nie len jeho pohyb, ale tiež jednotlivé odpaly raketou. Joystick je dotykový a pohybujete ním len do strán, ale do všetkých smerov. Skrátka si musíte ošéfovať celú vašu hernú plochu. Na výber pri odrazoch loptičky máte okrem toho tri možnosti odpalu. Ak sa naučíte správne kombinovať odpal a pohyb joystickom, potom dokážete s prehľadom posielať svoje rany súperovi do rôznych strán.

Hra je náročná v podstate od začiatku, no keď si osvojíte štýl hry, stanete sa ozajstným tenistom, ktorý súperí o každý bod. Hrať môžete na rôznych povrchoch, ale aj rýchlu hru či celý turnaj. A aby vám nechýbala motivácia – s vyššími levelmi môžete svojho hráča obliekať do rôznych farebných tričiek, šortiek a tenisiek. Spolu so zvládnutými levelmi vám totiž tieto možnosti pribúdajú. Hra je voľne dostupná na stiahnutie v obchode Google Play.

Verzia: 1.8
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.8
Aktuálna cena: Zdarma

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+