MojAndroid

Ak patríte medzi fanúšikov bojovej série Mortal Kombat, máme pre vás dobrú správu. Nové pokračovanie s označením Mortal Kombat X prichádza aj na Android a ponúka všetky kvality a krásy, ktoré by ste od tejto hry očakávali. Séria je už dlhé roky známa svojou peknou grafikou a krvilačnosťou a aj tieto hodnoty sa preniesli do mobilnej verzie hry.

Hra je dostupná v obchode Play zadarmo, no nájdete tu in-app nákupy. Hru si ale dokážete užiť aj bez nich a môžete si byť istí, že si budete mať čo užívať. Grafika je aj v tomto podaní fantastická, veď samotná hra pochádza zo štúdia Warner Bros. a stavia práve na tých kvalitách, ktoré túto sériu preslávili. Hra je tiež určená iba pre dospelé publikum, čo vás ubezpečí o tom, že tvorcovia nevynechali žiadne fatálne momenty, ktoré fanúšikovia tejto hry tak obľubujú. Samozrejme, takáto graficky náročná hra bude správne fungovať iba na zariadeniach s kapacitou pamäte RAM vyššou, ako 1 GB, takže si ju v plnej kráse užijete zrejme iba na tých výkonnejších modeloch.

Hoci takáto hra by mohla byť ľahko odsúdená na záhubu nekvalitným spracovaním, zdá sa, že to nie je tento prípad. Neurčitosť vyjadrujeme preto, lebo Mortal Kombat X si zatiaľ u nás vyskúšať nemôžeme. Hra je uvoľňovaná na jednotlivé trhy postupne, no prvé ohlasy v obchode Play sú viac, než pozitívne a naozaj sa zdá, že si vývojári dali záležať. Hra má v obchode Play aktuálne hodnotenie 4,7/5, čo je naozaj vysoké a ak by boli tieto hodnotenia objektívne, zrejme sa naozaj máme na čo tešiť. Viac screenshotov a prípadné uvoľnenie na náš trh si môžete skontrolovať priamo v obchode Play.

Zdroj: Android Authority

24.4.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+