MojAndroid

Ak patríte medzi fanúšikov obľúbených filmov Ja, zloduch či Mimoni, máte o jeden dôvod na radosť viac. V obchode Play sa totiž po mesiacoch čakania objavila hra Minions Paradise, ktorá prináša tieto obľúbené žlté postavičky aj do sveta mobilných hier.

Hra je zástupcom budovateľských stratégií, ktoré sú dnes na mobilných zariadeniach veľmi populárne. Vašou úlohou bude budovať dovolenkový ostrov, kde sa všetko točí okolo mimoňov, oddychovania a zábavy. Ak máte chuť na zaujímavú oddychovú hru, určite si tu prídete na svoje. Samozrejme, nie všetko bude vždy jednoduché a okrem roztomilých mimoňov tu narazíte aj na zloduchov z populárnych filmov, ktorí vám budú chcieť zabrániť v prosperite a raste vášho ostrova.

minions-1 minions-2

Hra vznikla vďaka spolupráci tvorcov filmu Mimoni a štúdia EA. Vďaka tomu vznikol zaujímavý herný titul, ktorý okrem atraktívneho princípu ponúka aj veľmi peknú grafiku. Samozrejme, ako to pri takýchto hrách býva, fantázii sa medze nekladú a vy si môžete postaviť dovolenkový ostrov podľa vašich vlastných predstáv. Hra je v obchode Play zadarmo, no o prítomnosti mikrotransakcií sme ani na sekundu nepochybovali. Našťastie, všetko nasvedčuje tomu, že hru si budete môcť užiť aj bez nich.

Zdroj: Android Authority

15.10.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+