MojAndroid

Ak ste fanúšikom RPG hier, tak vás rozhodne poteší príchod novinky Eternity Warriors 4 do obchodu Play. Ide o pokračovanie populárnej hry od vývojárskeho štúdia Glu, ktoré hráčom sľubuje parádnu grafiku a chytľavý gameplay. Hra nadväzuje na úspech svojich predošlých verzií a po celom svete má silnú fanúšikovskú základňu.

V hre Eternity Warriors 4 si môžete vybrať jedného z 3 hrdinov – Warriora, Assassina alebo Mage-a. Každý z hrdinov má iné prednosti a schopnosti, a tak je len na vás, za ktorého budete hrať. Počas hry môžete vylepšovať aktívne a pasívne zručnosti svojho hrdinu a vylepšovať aj jeho zbrane. Okrem dostatočne dlhej kampane s niekoľkými desiatkami kôl na vás čakajú aj súboje 1v1 proti reálnym hráčom, či niekoľko ďalších herných módov. Výhodou je, že Glu prisľúbilo aktualizácie na týždennej báze, ktoré do hry dodajú nové prvky a vylepšenia.

Ako sme už pri Glu zvyknutí, aj hra Eternity Warriors 4 je v obchode Play dostupná bezplatne. Na jej hladšie prejdenie ale budete potrebovať reálne peniaze, ktoré miniete v rozsiahlych in-app nákupoch. Ak vás táto hra zaujala, môžete si ju nainštalovať pomocou odkazu nižšie.

Verzia: 1.3.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.0
Aktuálna cena: Zdarma

25.9.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+