MojAndroid

Ak ste jedným z mnohých fanúšikov hry Dumb Ways To Die, máme pre vás výbornú správu. V obchode Play sa objavil druhý diel tento obľúbenej hry, ktorá vznikla postupnou transformáciou marketingovej kampane na zvýšenie ostražitosti v austrálskom metre. Hoci to znie neuveriteľne, presne tam siahajú korene tohto titulu. Prvá hra, ktorá bola sprístupnená pre mobilné operačné systémy, zožala veľký úspech. Princípom bolo zachrániť postavy v hre od samovraždy, pričom tento zábavný prvok sa vrátil v druhom dieli.

dwtd-2 dwtd-2-2

Aj v tomto prípade ide o veľmi vtipne spracovanú hru, ktorá síce vyznáva trochu temnejšiu stránku humoru, no zároveň dokáže zabaviť malých aj veľkých. V pokračovaní budete mať k dispozícii 28 mini-hier, ktorých vyriešením zachránite postavy od tragickej smrti. Tieto mini hry sú ale veľmi zábavné, väčšinou pôjde o rôzne hádanky, hlavolamy, ale aj absurdnosti ako ródeo na delfínovi a podobne.

V priebehu hrania budete zbierať body, pričom stále budete odomykať ďalšie postavy v hre. Ak patríte medzi skalných fanúšikov tohto titulu, postavy vám už budú známe. Ak sa s hrou stretávate prvýkrát, postavy zasa veľmi rýchlo spoznáte a určite si ich veľmi dobre zapamätáte. Hra je v obchode Play k dispozícii zadarmo, no nájdeme tu rôzne in-app nákupy. V mini-hrách totiž budete spotrebúvať lístky, ktoré sa vám budú obnovovať až postupne. Ak ich všetky miniete, budete musieť počkať na ich obnovenie, alebo práve tu môžete využiť mikrotransakcie a obnovenie lístkov urýchliť za reálny poplatok. Aj bez toho by ste ale mali byť schopní hru si dokonale vychutnať, a tak si ju môžete stiahnuť a vyskúšať aj pomocou nášho widgetu nizšie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Community

18.12.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+