MojAndroid

Hľadáte jednoduchú hru, vhodnú na relaxovanie počas dlhých zimných večerov? Tento titul rozhodne dané podmienky spĺňa. Hra je nenáročná na výkon a bez problémov si ju zahráte aj na menej vybavených smartfónoch. Drifty Road, ako autor túto hru nazval, je takisto tolerantná k internej pamäti a odkrojí si len necelých 50MB.

image (1) image

Jednoduchá 3D grafika vás privedie do prostredia kľukatých mestských uličiek, v ktorých číhajú rôzne nástrahy. Stačí len sadnúť do auta a ísť. V tejto hre však auto pridáva plyn automaticky a vy musíte driftovať, teda korigovať prejazdy zákrut šmykom. Do cesty sa vám pripletie sanitka či odstavený jazdný pruh. Pozor si treba dávať takisto na obrubníky a prudké zákruty. Počas jazdy môžete zbierať porozhadzované mince a realizovať nákupy. Osobné auto je len začiatok, časom je za získané mince možné dokúpiť taxík, sanitku, policajné či smetiarske vozidlo, ale napríklad aj autobus. Tam ešte len začína pravá šikovnosť v driftovaní. Vaše výsledky môžete jednoducho zdielať na sociálne siete a porovnávať s ostatnými hráčmi.

drifty_road_2 Drifty_road_1

Táto jednoduchá hra je dostupná v Obchode Play zdarma, no je dôležité spomenúť, že jej súčasťou je mnoho reklám a takisto možnosť získania mincí zhliadnutím reklamného videa

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

7.12.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+