MojAndroid

Hry, v ktorých musíte ochrániť bod na hernom pláne pomocou rôznych strieľajúcich vežičiek, sú veľmi populárne. V priebehu rokov vzniklo niekoľko veľmi zaujímavých titulov a s neobyčajným nápadom prichádza aj hra The Creeps! V nej budete musieť pomocou strategicky rozmiestnených vežičiek ochrániť chlapca pred príšerami, ktoré sa k nemu snažia za každú cenu dostať.

Už podľa tohto opisu musí byť jasné, že sa nejedná o úplne bežnú tower defense hru. Napriek tomu je ale princíp rovnaký, ako v každej inej. Strašidlá postupujú k spiacemu chlapčekovi po vopred určenej ceste. Okolo tej budete musieť stavať svoje vežičky tak, aby ste stihli zabiť všetkých nepriateľov skôr, ako sa dostanú k posteli chlapca. Spočiatku je to síce jednoduchá úloha, no postupom času sú príšery oveľa odolnejšie a vy budete musieť použiť všetky svoje mozgové závity, aby ste dokázali prejsť jednotlivými levelmi.

2014-06-30 14.25.18

V hre sa objaví naozaj obrovské množstvo najrôznejších strašidiel a na výber máte tiež z veľkého portfólia rozdielnych vežičiek, ktoré sa navyše dajú vylepšovať a to hneď niekoľkokrát. Každý level preto môže byť úplne iný ako ten predchádzajúci a zároveň o to zaujímavejší. Každý z levelov pritom vyzerá inak a v každom sú miesta na stavbu veží dopredu určené. Ďalšie miesta sa dajú získať tak, že zničíte prekážku, ktorá je tam postavená. Tým pádom ale vaše veže nebudú strieľať na príšery a preto treba aj tuto taktizovať. Hrať môžte v jednom z troch dostupných módov –

  • Survival – typický mód, v ktorom musíte prežiť niekoľko vĺn nepriateľov
  • Endurance – budete sa brániť najdlhšie, ako to pôjde
  • Door Buster – podobný mód, ako Endurance, navyše máte iba niekoľko dostupných miest na stavbu veží

the-creeps2 the-creeps1

Musíme uznať, že ide o podarenú hru. Nečakajte od nej ale žiadnu prevratnú grafiku. Hra je spracovaná skôr animovane, pričom pri hraní budete sprevádzaní tými najrôznejšími zvukmi strašidiel, o ktorých ste ani netušili, že môžu vôbec existovať. V Obchode Play je hra The Creeps! zadarmo, no ponúka nákupy v aplikácii. Tie využijete ale až v prípade, že sa vám hra zapáči a zvládnete všetky základné levely, čo nebude vôbec jednoduché. Potom si ďalšie balíčky s levelmi môžete dokúpiť za menšie poplatky, alebo budete môcť kúpiť aj výhodnejšie balíčky s viacerými levelmi súčasne.

Verzia: 1.15.16
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.15.16
Aktuálna cena: Zdarma

2.7.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+