MojAndroid

Všetci si pravdepodobne pamätáte na masívne populárnu tunelovú naháňačku SpeedX, ktorá má na svojom konte desiatky miliónov stiahnutí alebo Super Hexagon. V obchode Google Play sa však objavila novinka s názvom Boson X od vývojára Iana MacLartyho s veľmi podobným a zároveň odlišným konceptom. Hra je popisovaná ako rýchla behačka v urýchľovači častíc a má obrovský potenciál stať sa veľmi obľúbeným titulom.

V hre si zahráte rolu profesora v obleku, ktorý sa nejakým spôsobom dostal do urýchľovača častíc. Dotykom v ľavej a pravej časti obrazovky ovládate jeho pohyb do plávajúcich doskách v priestore. Rýchlosť pohybu sa samozrejme zväčšuje a náročnejšie sú aj prekážky, ktorým sa vyhýbate. Cieľom hry je naberať čo najväčšiu energiu s urýchľovači a odomknúť nové častice. Tieto odomykajú nové a náročnejšie levely, ktoré vyžadujú výborné reflexy a poriadnu dávku cviku.

boson x android hry boson x android hry

Boson X je dostupný pre Android zariadenia za 1,79 € a mimo toho neobsahuje žiadne mikro platby, narastajúcu skúsenosť, vylepšenia alebo iný obsah. Len čistú hru, ktorá nie je zvýhodňovaná pre nikoho. Dostupná je aj verzia zadarmo pre Mac alebo Window, ktorú si môžete stiahnuť na domovskej stránke hry na tomto odkaze.

Verzia: 1.0.29
Aktuálna cena: 2,47 €
Verzia: 1.0.29
Aktuálna cena: 2,47 €

30.11.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+