MojAndroid

Ak patríte medzi fanúšikov akčných filmov, zrejme ste už počuli o legendárnom režisérovi a producentovi Johnovi Woo. Ten stojí za niekoľkými populárnymi akčnými filmami z Hong Kongu a Hollywoodu, pričom medzi najznámejšie tituly patrí napríklad Mission: Impossible 2. Do role akčných hrdinov sa môžete dostať aj vy, a to vďaka novej hre Bloodstroke, ktorá sa iba pred pár dňami objavila v obchode Play.

bloodstroke- bloodstroke-1

Bloodstroke je inšpirovaný práve krvavými filmami od svetoznámeho producenta. V hre sa ocitnete v úlohe osobného strážcu, pričom vaším klientom bude Dr. Koorse. Vy sa budete musieť zo všetkých síl snažiť ochrániť ho pred nepriateľskými ostrelovačmi, zabijakmi či bojovníkmi s katanami. Príbeh sa odohráva v uliciach čínskych miest a hra zaujme veľmi originálnou grafikou. Tá je inšpirovaná kreslenými komixami, aké vytvoril aj sám John Woo. V hre budete vylepšovať svoje zbrane a kupovať nové a vašou hlavnou úlohou bude ochrániť vášho klienta a pozabíjať všetkých nepriateľov.

Hra stojí v obchode Play 0,89€. Za túto cenu dostanete titul s peknou komixovou grafikou spolu s ďalšími komixovými prvkami. V hre vystriedate veľké množstvo strelných zbraní, granátov či zbraní pre boj z blízka, čo vám zaručí množstvo zábavy na dlhé hodiny hrania. Pri inštalácií hry myslite na to, že pri prvom spustení budete musieť odsúhlasiť podmienky, ktoré zahŕňajú zber údajov tretími stranami. Výzvu pre potvrdenie týchto podmienok obdržíte iba pri prvom spustení hry. Nový akčný titul Bloodstroke si môžete vyskúšať aj pomocou nášho widgetu.

5.8.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+