MojAndroid

Tesne pred Vianocami sme vás informovali o tom, že obľúbený smartfón Honor 8 dostane aktualizáciu na Android 7.0 Nougat v priebehu februára. V tom čase šlo o oficiálnu informáciu od spoločnosti Honor. Teraz ale výrobca vydal tlačovú správu, kde hovorí o tom, že telefón získa aktualizáciu už budúci pondelok, 16. januára.

Honor 8-recenzias-3

Ťažko povedať, čo spôsobilo tento posun. To ale nie je otázka, ktorú si budú klásť majitelia smartfónu. Tí sa môžu tešiť z toho, že dátum sa upravil na skorší a nie naopak. Nie je zrejmé, ako dlho bude trvať, kým update dostanú všetci majitelia smartfónu. Môžeme ale predpokladať, že už tradične bude aktualizácia uvoľňovaná postupne, a tak bude potrebná trpezlivosť.

Honor okrem toho zverejnil aj to, že aktualizácia prinesie novú nadstavbu EMUI 5.0. Celá aktualizácia má veľkosť 1,97 GB a počnúc budúcim týždňom ju majitelia Honor 8 môžu reálne očakávať.

Zdroj: Huawei Japan via Android Authority

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
14.1.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+