MojAndroid

Honor 8 je jedným z najlepších smartfónov uplynulého roka. Pomerom ceny a výkonu sa mu vyrovná len máloktorý smartfón. Keďže ide o vlajkovú loď Honoru, dalo sa očakávať, že dostane aktualizáciu na Android 7.0 Nougat. Otázkou bolo len to, kedy sa tak stane. Teraz však pre majiteľov tohto zariadenia máme dobré správy. Aktualizácia s novým Androidom a používateľským prostredím EMUI 5.0 príde už vo februári. Tento termín potvrdil aj samotný Honor.

Náš tip
Honor 8: Voľba z rozumu | RECENZIA

Nové prostredie EMUI a Android Nougat prinášajú krajší a najmä intuitívnejší používateľský zážitok. Honor, ktorý používa rovnakú nadstavbu ako Huawei, vylepšil viacero nedostatkov a zjednodušil interakciu tak, aby sa používateľ k funkciám dostal čo najmenším počtom kliknutí. Zoznam noviniek, ktoré EMUI 5.0 prinesie s aktualizáciou uvádzame v zozname nižšie:

  • Možnosť paralelne pracovať s niekoľkými profilmi – umožní prepínať napríklad medzi pracovným a súkromným profilom.
  • EMUI 5.0 je inteligentný natoľko, že časom sa dokáže naučiť zvyklostiam poiužívateľa a prispôsobiť výkon zariadenia podľa toho, ktoré aplikácie používa.
  • Zvýšenie bezpečnosti – napríklad pridaním možnosti zamknúť určitú aplikáciu.
  • Lepší správca napájania, s ktorým sa dá dosiahnuť dlhšia výdrž na jedno nabitie.

Noviniek bude samozrejme viac, vrátane nového systému notifikácií a multitaskingu, ktoré Google predstavil už s uvedením Androidu 7.0. Ako celok vyzerá nový EMUI oveľa lepšie (skúsenosti z Huawei P9) a musíme povedať, že po aktualizácií by sme ho zaradili medzi tie najlepšie nadstavby súčasnosti. Majitelia Honoru 8 sa tak majú na čo tešiť.

Zdroj: phandroid

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
23.12.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+