MojAndroid
Tento článok je rozdelený na niekoľko častí: 

BATÉRIA | Plnohodnotný pracovný deň zvládne

Smartfón Honor 7X ponúka batériu s celkovou kapacitou 3340 mAh. Pri používaní zariadenia som dosiahol približne 5 hodín zapnutej obrazovky a to v rámci plnohodnotného pracovného dňa. Smartfón tak nemal problém synchronizovať 3 mailové účty, aktívne som využíval sociálne siete počas celého dňa, nechýbal hodinový telefonát alebo tiež hodinové sledovanie YouTube videí. Občas som si zahral aj nejakú tú hru.

Tento smartfón sa tak svojou výdržou radí skôr k priemerným či ľahko nadpriemerným zariadeniam. Ak ho trochu budete šetriť, výdrž by sa mohla pohybovať aj na úrovni približne jeden a pol dňa. Pri mojom náročnejšom používaní zariadenie zvládlo celý pracovný deň a v neskorých večerných hodinách bola k dispozícii ešte rezerva v podobe približne 20% batérie.

ZÁVEREČNÉ HODNOTENIE | Cena a dostupnosť

V recenzii sme sa tentokrát pozreli na zariadenie, ktoré smeruje skôr do strednej triedy. Za rozumnú cenu sa však snaží ponúknuť čo najmenšie množstvo kompromisov a práve to sa na tomto smartfóne bude páčiť väčšine používateľov. Nie, nemá najrýchlejšiu čítačku odtlačkov prstov na trhu a ani dokonalý fotoaparát, ktorý by fotil bez zaváhania v akýchkoľvek podmienkach. Všetky súčasti na tomto smartfóne však spolu veľmi dobre ladia a jednoducho povedané – fungujú.

Za sumu jemne pod 300 eur získate v podobe tohto zariadenia prístroj na každodenné používanie. Nesklame počas náročných pracovných dní a navyše ako bonus ponúkne trendový dizajn či kvalitné telo vyhotovené z jedného kusu hliníka. Ak hľadáte štýlové, no cenovo dostupné zariadenie – práve ste ho našli. Honor 7X.

Tento článok je rozdelený na niekoľko častí: 
7.8

Honor 7X

Za sumu jemne pod 300 eur získate v podobe tohto zariadenia prístroj na každodenné používanie. Nesklame počas náročných pracovných dní a navyše ako bonus ponúkne trendový dizajn či kvalitné telo vyhotovené z jedného kusu hliníka.zobraziť celú recenziu
90 %
Konštrukcia a dizajn
80 %
Displej
70 %
Výkon
80 %
Výdrž batérie
80 %
Cena
70 %
Fotoaparát

  • kovové telo
  • trendový dizajn a displej 18:9
  • dobrá optimalizácia od výrobcu
  • pomer cena/výkon

  • občasné zaváhanie pri náročnejších aplikáciách či 3D hrách
  • starší Android Nougat 
14.3.2018

+