MojAndroid

Majitelia Honoru 5X majú dôvod na malú oslavu. Tento smartfón totižto začína dostávať aktualizáciu na novší Android 6.0 Marshmallow, ktorý so sebou prináša všetky Google vylepšenia, vrátane kontroly oprávnení aplikácií či šetriaceho režimu Doze. Súčasťou updatu je aj používateľská nadstavba EMUI 4.0. Toto sú novinky, ktoré prináša:

  • Ovládanie gestami: Pri vypnutom displeji je možné písaním po displeji aktivovať rôzne funkcie.
  • Nastaviteľný navigačný bar: Do navigačného baru je možné pridať ďalšie tlačidlá, vrátane toho, ktoré dokáže stiahnuť notifikačný panel. Zmeniť budete môcť po novom aj usporiadanie ikon.
  • Akcie potiahnutím: Potiahnutím notifikačnej lišty zhora nadol v ľavom rohu zobrazí notifikácie, naopak, pri potiahnutí na pravej strane sa zobrazia upozornenia.
  • Mód ovládania jednou rukou: Pomôcka pri ovládaní jednou rukou, ktorá prispôsobí prostredie EMUI tak, aby bolo ľahšie na dosah palca pri ovládaní jednou rukou.

Dostupnosť aktualizácie zistíte v nastaveniach telefónu a sekcií venovanej aktualizáciám. Ak ste update už dostali, tak nám nezabudnite o tom napísať v komentároch.

Náš tip
RECENZIA Honor 5X – univerzál takmer pre každého

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
8.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+